KONST / Litografier / Färglitografier 12892481
nr 1289 2481
Curt Sjöberg
(1911-1987), Sverige
Färglitografier, 3 st, Oramad. Signerad, numrerad 2/360, ca 42x59 cm
Curt Sjöberg, svensk bildkonstnär född 1911, död 1987.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 november 2019
kl 20:27:06
12/11 16:06:47